Życie z geniuszem


Życie z geniuszem jest bardzo ciężkie  Geniusz nie ma czasu na codzienność.  Geniusz nie interesuje się przyziemnymi sprawami. Geniusz ma tylko czas na ważne, istotne i genialne sprawy; a wszystko to czym on się zajmuje  jest genialne, istotne i bardzo ważne. Dobrze jest, jeśli geniusz jest bogaty, bo wtedy można opłacić panią do sprzątania  prasowania, gotowania, robienia zakupów,  prania itd, itd. 

Gorzej, gdy geniusz jest tylko geniuszem intelektualnym, a nie  finansowym. Wtedy albo trzeba przystosować się do życia w SYFIE, albo zgodzić się na rzeczywistość bycia Kopciuszkiem, sprzątaczką, kucharką, zakupiarką, organizatorem domowego życia i również prasowania. 

Jeśli kochasz dobrą kuchnię i dania świeżo przygotowane, to jesteś też zdana sama na siebie. Geniusz będzie w pełni usatysfakcjonowany mrożonkami a la Tesco Finest, pizzą albo kanapkami. Jeśli będziesz czekać na to, że może któregoś dnia obudzi się i coś ugotuje, możesz długo czekać i nawet umrzeć wcześniej w tym niedoczekanym czekaniu. 

Życie z geniuszem nie jest bajką moi kochani. Także, za czym zdecydujesz się na zaangażowanie uczuciowe z geniuszem to sprawdź najpierw jego sytuację finansową. Oczywiście tylko wtedy, kiedy nie chcesz stać  się niechcący kuchtą domową, sprzątaczką i ogólnie kobietą pracującą na dwóch etatach. 

Komentarze

Popularne posty